NOVINKY NA STATKU

BIO JEHNĚČÍ

Přijímáme objednávky na jehněčí maso. Objednáváme pouze po celých kusech, které rozdělíme maximálně na čtvrtiny, takže z jednoho kusu jsou čtyři balíčky.  Naše jehněčí je v BIO kvalitě.  Cena za 1 kilogram činí 270 Kč.

Proč zrovna jehněčí? Třeba Vám pomůže několik známých faktů:
Je to maso velmi zdravé, téměř bez tuku, voní a má vysoký obsah bílkovin, vápníku, fosforu, železa, vitamínu B2 a dalších látek. Je vhodné zejména pro zdravou nízkotučnou stravu, jako kvalitní příjem bílkovin pro sportovce a také jako výživa dětí a novorozeňat. Je vhodné pro bezlepkovou dietu.

Maso bude možné vyzvednout si přímo na statku Oblík, Raná 28.

VOLNÁ PRACOVNÍ POZICE OŠETŘOVATEL OVCÍ

Do našeho teamu hledáme ošetřovatele ovcí a koz. Náplní práce je krmení zvířat, bahnění, dojení, úprava paznehtů, pastva, péče o jehňata, označování jehňat, bonitace, vedení pastevního a stájového deníku, práce s veterináře a plemenářem, výpomoc u střihání vlny či na jatkách. Nabízíme práci v mladém kolektivu, dobré platové podmínky a při solidním jednání možnost ubytování.
Pro více informací volejte na číslo 725 914 944, nebo pište na e-mail ondrusova.ihfarm@gmail.com

VOLNÁ PRACOVNÍ POZICE PRACOVNÍK V POTRAVINÁŘSTVÍ – SÝRAŘ

Pracovní náplní je nejprve výpomoc sýraři na sýrárně při balení výrobků, vážení, etiketování, otáčení sýrů, úklid prostor. Po zaučení výroba. Případně výpomoc na farmě. Nutný potravinářský průkaz, možnost dodělat před nástupem. Podmínka řidičský průkaz skupiny B.
Pro více informací volejte na číslo 725 914 944, nebo pište na e-mail ondrusova.ihfarm@gmail.com

 

OTEVÍRACÍ DOBA

AKTUÁLNÍ INFORMACE PRO ROK 2017:

Od června do konce září je otevřen krámek s občerstvením a produkty. Pátek 15:00 – 18:00, sobota a neděle 11:00-18:00.
Exkurze pro veřejnost pouze sobota a neděle 12:00, 15:00, 17:00. Není nutné se objednávat. Rodiny s dětmi zdarma, organizované skupiny 30,-/os.

Pokud máte zájem o nákup našich produktů, mimo otevírací dobu krámku, stačí zazvonit na sýrárnu a vyčkat na příchod sýraře.
Na sýrárně jsme denně, od 07:00 do 19:00. Od krámku po betonové cestě doprava. Je to budova obitá dřevem, naproti přístřešku pro techniku. 
Mimo letní sezónu je krámek zavřený a prodej výrobku je možný jen na sýrárně. Neprobíhají ani exkurze.

Zde naleznete aktuální přehled akcí, které publikujeme i na našem facebooku